SMART LIFT 2.30 SL DT

SMART LIFT 2.30 SL DT

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 263 Код на производот: SMART LIFT 2.30 SL DT
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

SMART LIFT 2.30 SL DT

Електромеханичка двостолбна дигалка

  • Време на подигање и спуштање: 40 секунди
  • Капацитет на подигање: 3,000 кг
  • Прилагодлива висина и ширина, лесно прилагодлива на мали простории
  • Идеална за ниско-тавански површини, минимална висина од 3,100 мм
  • 5 годишна гаранција на системот со вретено и матица
  • Поврзување преку компресиран воздух, и 220 V приклучок стандардно интегрирана во столбот
  • Висок квалитет: секоја единица од производот е посебно тестирана пред да се испорача
  • Произведено во Германија
нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: