JUMBO LIFT 3500 HF X-TEND

JUMBO LIFT 3500 HF X-TEND

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 291 Код на производот: JUMBO LIFT 3500 HF X-TEND
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

JUMBO LIFT 3500 HF X-TEND:

Хидраулична двојна маказна дигалка

  • Време на кревање и спуштање: 35 секунди
  • Капацитет: 3500 кг.
  • Ефективна висина на кревање: 2005 мм.
  • Екстремно ниска конструкција – ниско профилна маказна дигалка со само 103мм. висина
  • Платформи со двократна подеслива должина
  • Флексибилно монтирање: подеслива длабочина без потреба од компресиран воздух
  • Можна инстралација на ниво на подот
  • Трократно гарантиран квалитет : Електричната единица, хидрауличниот цилиндар и целосната платформа за кревање се тестираат пред испраќање
  • Произведени во Германија
  • Препорачани од BMW 
нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: