Табла за обучување со приказ на светла

Табла за обучување со приказ на светла

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 573 Код на производот: Lighting training board
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Табла за обучување со приказ на светла

  • Целосно функционален систем
  • Отворени контакти за мерење на компонентите на системот и струјното коло
  • Дијагностика која се врши преку OBD 16 полен приклучок
нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: