Систем за контрола на дизел моторот CR / ЕDC 15

Систем за контрола на дизел моторот CR / ЕDC 15

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 591 Код на производот: CR/EDC 15
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Систем за контрола на дизел моторот CR / ЕDC 15

  • Целосно функционален систем
  • Дијагностика која се врши преку OBD  16 полен приклучок
  • Отворени контакти за мерење на компонентите на системот и струјното коло
  • Симулации за детектирање на грешките
нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: