AutoStop PedalEffort

AutoStop PedalEffort

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 384 Код на производот: AutoStop PedalEffort
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

AutoStop PedalEffort

 

 

PedalEffort уред за мерење на силата на кочење. Самостоен, бежичен уред за тестирање на отпорот на кочење. 

Точен и лесен за употреба преку 3 копчиња за извршување на операцијата , со приклучок за пренос на податоците на компјутер преку RS232 интерфејс. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: