EVO 1 - Basic Anchoring System

EVO 1 - Basic Anchoring System

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 327 Код на производот: EVO 1 - Basic Anchoring System
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

EVO ги оптимизира вашите перформанси 

 EVO 1 Basic Anchoring System е дел од EVO универзалниот систем кој содржи оптимален број на компоненти кој што нудат широк спектар на конфигурации.  EVO системот работи извонредно. За да се искористи максималната корист од уредот тој може да биде интегриран со  Car-O-Tronic електронски систем за мерење и Vision X3 софтверски пакет.  

EVO 1 е составен од :

  • Three towers
  • Мултифункционални клешти 
  • Track plates
  • Адаптер со  bushings
  • Држач за ланци 
  • Torque bar

 

 

 

 

 

 

 

 


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: