Tool Boards

Tool Boards

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 326 Код на производот: Tool Boards
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

 

 

WorkShop Solutions нуди опсег на табли за инструменти со што се креира одлична работна околина. 

Таблата за алати е изработена со силуети од алатите, со цел означување на местото на алатот и негово враќање во својата соодветна позиција. 

Нашиот широк спектар на полици, куки и држачи гарантираат дека ќе можете да ги поставите сите ваши алати на ѕид, со цел добра организираност на самата работна околина. 

 

 

 


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: