Plasma Cutter

Plasma Cutter

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 323 Код на производот: Plasma Cutter
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Единствениот алат кој што Ви е потребен за да пресечете челик со висока јачина 

Car-O-Liner's Plasma Cutter е перфектен алат за сечење на  челични материјали. Со одлични перформанси на сечење на тенок метал и со висока отпорност на корозија со шо се продолжува животниот век на алатот. 

 

 

 

 

 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: