Aluminium Spotter

Aluminium Spotter

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 345 Код на производот: Aluminium Spotter
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

За сите видови на лимови, вклучувајчи и алуминиум 

 

The aluminum spotter is uniquely designed for aluminum repairs. The high tech discharge process creates the weld without damaging heat sensitive aluminum parts.

Изворот на енергија на уредот за точкасто заварување, овозможува заварување на секаков вид на завртки и разни дополнителни додатоци на алуминиумски површини.

Заварување на завртки со дијаметар до 6 mm

Car-O-Liner точкастиот заварувач има способност за заварување на завртки изработени од челик и алуминиум со дијаметар до 6мм.  

 

 


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: