Mark 6

Mark 6

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 334 Код на производот: Mark 6
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Mark 6

 

Флексибилен систем кој носи солидни резултати.
MARK 6 системот на Car-O-Liner е подвижен бенч систем со дополнителна поволност на монтирање со навозување.

Дизајниран е со идеата : колку е пофлексибилен системот за каросериски поправки, толку е поголема и неговата продуктивност.

Сo серија на конфигурации од кои може да се избере, MARK 6 овозможува флексибилност во комбинацијата на опрема која највеќе одговара на вашиот бизнис. Можете да креирате свој сопствен систем користејки се со комбинација на бенчови и додатни алатки ( сите додатни алатки се меѓусебно заменливи). MARK 6 системот можете да го дополните со додатни алатки со зголемување на вашите потреби 


     

 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: