Speed and Speed Plus

Speed and Speed Plus

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 339 Код на производот: Speed and Speed Plus
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Speed 

 

SPEED-от е перфектен за добро опремени лимариски работилници.....
SPEED е правиот избор за лимариски работилници кои веќе имаат еден или повеќе бенчови.Префрлувајки ги полесно оштетените коли на SPEED-от го ослободувате местото на големите бенчови за структурни и работи на рамката на колата.

...за работилниците кои работат со помали каросериски оштетување и фарбање
SPEED-от е правиот избор и за помали работилници и фарбари кои сакаат да го прошират полето на работа во поправка на  помали каросериски проблеми.

SPEED-от им помага на вработените и финасиите   
Ергономичниот дизајн ја поедноставува работата и осигурува побрз прогрес.Пристапноста е одлична затоа што нема рампи или држачи околу возилото.Возилото може лесно да се подига до најпогодната висина. 

 


Speed and Speed Plus          

 

 

 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: