Car-O-Mech

Car-O-Mech

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 348 Код на производот: Car-O-Mech
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Car-O-Mech

Механички мерен систем

Високо прецизната техника на Car-O-Liner го поставува Car-O-Mech механичкиот мерен систем и додатни алатки, на прво место.Брз и лесен за употреба,системот вклучува мерен мост, мерни слајдови и адаптери, заедно со трајна количка за додатни алатки.Сите мерења се прават во блиска соработка со производителите на возилата ширум светот.

Точно овие мерни спецификации ви помагаат да ја зголемите продуктивноста со тоа што ги елиминирате сомнежите пред,за време на и после поправката.

Car‑O‑Mech Vision Софтвер

  • Car-O-Liner M900 ви овозможува практично да ги измерите сите горни делови на возилото.)
  • Документи во испринтана форма 
  • Интернет надградување 
  • ИнфоЦентар за информации во врска со поправка, сервис, подршка и новости 

 

 

Car-O-Data

  • База на податоци за мерни информации за над 14,700 возила
  • Квартално надградување преку Интернет или преку ДВД 

 

 

 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: