Car-O-Tronic Vision Classic

Car-O-Tronic Vision Classic

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 336 Код на производот: Car-O-Tronic Vision Classic
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Car-O-Tronic Classic

Car-O-Tronic Classic е комјутеризиран мерен систем кој го опфаќа целиот процес на поправка од првичната анализа и проценка на штета до финалната проверка и документација.

Издржливиот дизајн и кориснички ориентираниот софтвер се подеднакво ефективни како за помалите така и за поголемите лимарски работилници.Сето тоа е поткрепено со Најголемата постоечка база на податоци за возила која е компатибилна со било кој систем за порамнување.  

Мерењето со  Car-O-Tronic Vision Classic е брзо и едноставно 
 

1. Регистрирајте се и внесете го моделот на возилото  

2. Спроведување на автоматско центрирање и мерење на возилото во исто време 

3. Испринтај те ги резултатите и веќе сте готови ! 

 


 

 

 

Car-O-Data

  • База на податоци за возила од над 14,700 возила 

 

 

 

 


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: