Car-O-Tronic Vision EVO

Car-O-Tronic Vision EVO

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 285 Код на производот: Car-O-Tronic Vision EVO
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Car-O-Tronic 

Car-O-Tronic Vision EVO го носи Car-O-Tronic Vision еден чекор понапред со што нуди мултимедијални инструкции и поддршка за  EVO 1-2-3 Системи за фиксирање.   База од фотографии, која што ги води техничарите лесно низ целиот процес на поправка, центрирање , мерење и документирање. 

Користете го  Car-O-Tronic Vision EVO заедно со  Car-O-Data, најголемиот светски производител на бази на податоци за мерења. Мерните спецификации го зголемуваат нивото на продуктивност и ефикасност во работата. 

Мерењето со  Car-O-Tronic Vision EVO  е брзо и лесно 

1. Регистрирајте се со бројот на работниот налог внесете го моделот на возилото 

2. Правила за автоматско центрирање и мерење на возило во исто време


3. Испринтајте ги добиените резулатити и веќе сте готови !

 


Car-O-Data

  • База на податоци на возила со информации за над 14,700 возила, вклучувајќи една година ! 
  • Достапно со зачленување 
  • Квартални упдејти преку интернет поврзување или DVD

        


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: