Car-O-Tronic Vision X3

Car-O-Tronic Vision X3

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 352 Код на производот: Car-O-Tronic Vision X3
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

Car-O-Tronic Vision

Car-O-Tronic Vision сега е достапен во нова Проширена верзија.
Нови функции во Vision X3:

  • Светски VIN декодирачки систем го прави полесно селектирањето на точните податоци и возило во најголемата база на податоци на пазарот.Погледни Демо
  • Дијагностика на системот за амортизација. Погледни Демо
  • Mерење на горните делови на сите возила вклучувајки ја целата рамка, Лесни камиони и SUV. Погледни Демо
  • Дијагностика на површински оштетувања. Погледни демо
  • Мултимедијална поддршка за новиот систем на Car-O-Liner за модуларно "вкотвување",странично приддржување и универзален систем за фиксирање. 
  • Ако сакате изврсност во високата технологија,брзина и контрола тогаш инвестирајте во Car-O-Tronic Vision X3.

 

 


 

Car-O-Data

  • База на податоци на мерни информации од 14,700 возила 

 

 

 

 


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: