SmartWeight Touch

SmartWeight Touch

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 321 Код на производот: SmartWeight Touch
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

SmartWeight® Технологија

SmartWeightЈа подобрува рамонтежата

Ја минимизира употребата на Minimizes weight usage

Максимална продуктивност 

 

 

 


Екран осетлив на допир 

touchscreen interface

Интуитивен 

Брзо обучување на новите техничари

 

 

 


eCal Auto-Калибрација

ecal auto-calibration

Нема потреба од оператор

 

 

 


HammerHead® Option

HammerHead OptionБрзо поставување на тежини 

Го подобрува балансирањето

Ја осветлува работната околина 

 

 


On-Demand Videos

on demand videos

Поедноставна обука

Подобрени резултати

 

 

 


TPMSpecs®

TPMSpecsПрикажување на процедурите 

Ажурирање на базата на податоци

Производство на испринтани извештаии 

 

 


Bottom-Dead-Center Laser

Bottom Dead Center Laser

 

Ја подобрува точноста 

 

 

 


Superior Alloy Shaft

Superior Alloy Shaft

 

Најтраен уред во индустријата 

Обезбедува точно балансирање за понатамошните години

 

 


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: