Space. For industrial applications

Space. For industrial applications

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 394 Код на производот: Space. For industrial applications
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка
 
Проектирање, производство, и сигурна работа. 

 

 
Blowtherm нуди конкретни и комплетни производствени програми за големи инсталации на комори за фарбање и комори за подготовка за сите индустриски сектори, вклучувајќи ги и тешките возила, железнички вагони, авиони, воени бродови, и индустрии за метал, пластика и дрво , итн. Инсталациите се дизајнирани и "направени по мерка "за специфичните индустрии, со користење на најнапредни технологии и врвен квалитет на материјали, обезбедувајќи високо ниво на продуктивност, ниски оперативни трошоци, намалување на влијанието врз животната средина и највисоко ниво на оперативна безбедност.
 

Сертифициран и со докажан квалитет 

certificates-logos
 
Blowtherm инвестира ресурси во остварувањето на целосен квалитет користејќи се повеќе и повеќе ново развиени технологии. Квалитетот на производот и задоволството на клиентите се нашите главни цели, и одобренијата добиени од надлежните органи се сведоштво за нашиот успех во овие области. Како производител на врвни и квалитетни комори за фарбање , Blowtherm се наградени со статусот на Најпосакуван снабдувач од страна на многу престижни производители.
 
 
 
 

 

3-01

 

 

 
нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: