VLH 2140

VLH 2140

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 514 Код на производот: VLH 2140
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

 

VLH 2140

  • Исто така компатибилна за подигање за мали комбинња до 4тона 
  • 4-асиметрични раце за подигање 

VLH 2140 двостолбна дигалка (4t) за лесни возила,комбинја и камиони. 

BB1346834736_600

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: