MT 825 DT

MT 825 DT

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 323 Код на производот: MT 825 DT
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка
MT 825 DT

Балансерка 

MT 825 DT kpl (250)

MT 825 DT Touch-Pad (250)

 

  • 11 програми за балансирање на патнички тркала и тркала за мотори
  • Електронска сензорска рака (за одалеченост на фелната и пречникотна тркалото)
  • Автоматски мерен циклус со кочење на тркалото визуелно претставено преку TFT монитор
  • Визуелни и звучни насоки за да му помогне на операторот при вршење на операцијата 
  • Педална кочница за контрола на осовината при монтирање на тркало и ставање тегови
  • Автоматско стартување со спуштање на капакот

 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: