MS 50

MS 50

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 397 Код на производот: MS 50
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

MS 50 

Демонтерка 

 

Ова се наши топ модели за употреба во сите мали и големи сервиси. Имаат автомтски работен циклус, кој го скратува времето надемонтажа и монтажа и времето на чекње на муштерите Во дизајнерска смисла се идентични како MS 43 - 48. Разликата лежи во неколку важни ефикасни карактеристики
• Пневматско заклучување на ножот 
• Автоматско отпуштање на ножот во вертикална положба 
• Пневматско поместување на столбот Pn

Ова се предности кои профитно ориентирана сервисна работилница не смее да ги пропушти. Предности кои го забрзуваат и олеснуваат работниот процес

 

 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: