BD 600

BD 600

Бесплатна испорака и монтажа

Бесплатна испорака и монтажа

Одлична цена

Најдобар ссоднос цена перформанси

Најдобри перформанси

Врвен Квалитет

Прегледи: 423 Код на производот: BD 600
Сосотојба: На лагер
0 Product(s) Sold
0MKD Без ДДВ: 0MKD
Количина: Во кошничка

DB 600 - Beissbarth 
Уред за проверка на системот на кочење 

 

 
 

 • Супер автоматски уред за проверка на кочници за возила до 4t осовинско оптоварување  
 • Универзален диспеј за снимање на податоци со една мерна скала и два показатели за сила на кочење ( 0- 6kN)
 • Дополнителни опции за мерење на зјај и обесување на возилото
 • Контрола на системот преку далечински управувач
 • Можност за испитување на возила со погон на сите 4 тркала
 • Можност за поврзување со PC
 • Комплетно нова електроника
 • Димензии 800-2200 mm
 • Мотори : 2х3,7 kW
 • Брзина на тестирање : 2.6 km/h
 • Фабрички тестиран


 

нема оценка за овој производ

Напиши оценка

Вашето име:


Вашата Оценка: Note: HTML не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подоле: