Категории

Вентилатори

Вентилатори
Прикажи:
Сортирај по:
GSA Вентилатор изработен од челичен лим специјално направен за извлекување на издувни гасови.  Трифазно поврзување 400V / 230V - 50 Hz .        ..
0MKD Без ДДВ: 0MKD